Kaszubskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne AQUA CENTRUM

AQUA Centrum  w Kościerzynie to nowoczesny  kompleks sportowo – rekreacyjny na Kaszubach, który swą ofertą przyciąga tłumy miłośników zdrowego i aktywnego trybu życia. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale do wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną.

basen, pływalnia

AQUA Centrum dysponuje trzema basenami, w tym sportowym, rekreacyjnym i specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Posiadamy również dwie zjeżdżalnie, małą dwutorową i dużą o długości 60 metrów, które z pewnością zapewnią niezapomnianą zabawę i wiele radości.

basen w Pomorskim, kąpiele, tor wyścigowy, zjeżdżalnie

Poza szaleństwami w wodzie można skorzystać z siłowni wyposażonej w profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia treningowe, które umożliwiają kompleksowy trening całego ciała.

Pełen relaks umożliwią – łaźnia parowa i sauna sucha oraz  szerokiej gamy zabiegi: masaże relaksacyjne, klasyczne, orientalne, hydroterapia czy fizykoterapia w Strefie Odnowy Biologicznej AQUA Centrum.

W części suchej AQUA Centrum mieści się AC bar & cafe, który oferuje szeroki wybór smacznych i zdrowych dań, jak również organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Miła atmosfera i profesjonalny personel sprawiają, że klienci czują się zrelaksowani i pełni energii do życia.

 

Kaszubskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne AQUA CENTRUM Sp. z o.o.

Kościerzyna, ul. Hallera 2

Kontakt 58 680 25 99

www.basen-koscierzyna.pl

Oferta

Cenniki

 

Category :

Date : 21 Sty 2016