Hotel Wrota Kaszub*** w Starej Kiszewie

Hotel Wrota Kaszub*** usytuowany jest w miejscowości Stara Kiszewa na pograniczu Kaszub i Kociewia. To idealne miejsce dla osób przebywających w interesach oraz chcących wypocząć w spokojnej okolicy lasów i jezior. Hotel łączy w sobie elegancję, nowoczesność i funkcjonalność. Specjalizuje się w kompleksowej i profesjonalnej organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań i wieczorów integracyjnych o bardzo zróżnicowanym charakterze.

hotel wrota kaszub, kaszuby, pokoje, noclegi

Do dyspozycji gości jest 60 miejsc hotelowych w komfortowo i elegancko wyposażonych 28 pokojach jedno, dwu lub trzy osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki WC, TV oraz telefon. Hotel dysponuje również salą bankietową mieszczącą 140 osób, służącą do organizacji wieczornych imprez integracyjnych oraz salą konferencyjną liczącą 80 miejsc, przygotowaną zarówno na tradycyjne, jak i niekonwencjonalne szkolenia.

hotel wrota kaszub, kaszuby, pokoje, noclegi

Hotelowa restauracja serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej, a kawiarnia ze stylowym kominkiem jest idealnym miejscem do spotkań biznesowych. Relaks zapewni bogata oferta SPA: sauna fińska i parowa, jacuzzi, solarium, siłownia – dla Gości hotelowych gratis.

W pobliżu hotelu znajduje się altana z grillem nad stawem do zabaw integracyjnych lub biesiad przy akompaniamencie kapeli kaszubskiej. A dla miłośników koni propozycja jazdy konnej, przejażdżki bryczkami lub wozami drabiniastymi.

 

Hotel Wrota Kaszub*** w Starej Kiszewie

ZAREZERWUJ NOCLEG

Stara Kiszewa, ul. Konarzyńska 16

Kontakt 58 687 64 26

www.wrotakaszub.pl

e-mail: rezerwacja@wrotakaszub.pl

 

Category : ,

Date : 23 Paź 2015