Project Description

Hotel Stary Browar Kościerzyna***  usytuowany jest przy rynku w  Kościerzynie w samym sercu Kaszub. W odrestaurowanym browarze kościerskim, będącym jednym z najstarszych zabytków Kościerzyny z 1856 roku, przygotowano miejsce, w którym połączono dwie podstawowe potrzeby: snu i jedzenia, a ku zaspokojeniu pragnienia Gości przyrządza się piwo własnej receptury.

Przytulne i komfortowe wnętrza pozwalają na spokojny wypoczynek w 25 pokojach hotelowych i apartamentach. Stylistyka i wystrój wnętrz pokoi jest połączeniem architektury Starego Browaru z nowym designem, co stanowi główny atut wyposażenia pokoi. Przytulne pomieszczenia o innowacyjnej aranżacji wyposażone są w: Wi-Fi, telefon, telewizor, klimatyzację, biurko z krzesłem do pracy, łazienkę z prysznicem lub wanną, zestaw do parzenia kawy i herbaty. A po ciężkim dniu na Gości czeka relaks w centrum SPA, gdzie znajdują się sauna sucha i parowa, jacuzzi i kąpiele w piwie.

Hotel dysponuje także dwoma salami konferencyjno- bankietowymi z pełnym wyposażeniem- rzutnik, ekran, flipchart, mikrofon, nagłośnienie, Wi-Fi i kuchnia bankietowa. Na salach można zorganizować zarówno biznesowe spotkanie, jak rodzinną uroczystość.

Hotel Stary Browar Kościerzyna***
Kościerzyna, ul. Słodowa 3
Recepcja 516 012 345
e-mail: recepcja@starybrowarkoscierzyna.pl

www.starybrowarkoscierzyna.pl
FACEBOOK