Hotel Niedźwiadek*** we Wdzydzach (Kiszewskich)

Hotel Niedźwiadek*** położony jest na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody łączą się tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku. Do Gdańska jest stąd 70 km, do Kościerzyny – 18 km. We Wdzydzach znajduje się Skansen na wolnym powietrzu, gromadzący spuściznę kultury kaszubskiej.

hotel niedzwiadek, kaszuby, wdzydze

Hotel zajmuje powierzchnię około 10 ha, na której znajdują się plaża, marina, stajnia dla koni, park linowy oraz 3 ha jeziorko do połowu ryb. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Dodatkową atrakcją jest tawerna żeglarska, która jest odrębnym budynkiem przylegającym do hotelu, gdzie w atmosferze biesiady, przy muzyce szant, można posiedzieć przy płomieniach kominka. Jest to również idealne miejsce na kolację grillową, bądź głośną zabawę przy kapeli czy przyjęcie weselne.

hotel niedzwiadek, kaszuby, wdzydze

Hotel w swej ofercie posiada również Centrum SPA oferujące masaże relaksacyjne, klasyczne, zabiegi kosmetyczne na ciało oraz twarz.

 

Hotel Niedźwiadek*** we Wdzydzach (Kiszewskich)

ZAREZERWUJ NOCLEG

Wdzydze, ul. Stolema 2

Recepcja 58 686 13 13/ 691 99 13 33

SPA 58 686 13 15

www.hotelniedzwiadek.pl

e-mail: biuro@hotelniedzwiadek.pl

Category : ,

Date : 23 Paź 2015