Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura położony jest na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody łączą się, tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie, wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku. Do Gdańska jest stąd 70 km, do Kościerzyny – 18 km. We Wdzydzach znajduje się skansen na wolnym powietrzu, gromadzący spuściznę kultury kaszubskiej.

hotel Niedźwiadek

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura dysponuje 220 miejscami noclegowymi, od kameralnej i przytulnej dwójki, po komfortowo wyposażone 4 i 6 osobowe domki.  Zajmuje powierzchnię około 14 ha, na której znajdują się: malownicze, zarybione jeziorko o powierzchni 3,2 ha z dwoma pomostami, polana piknikowa z wiatą i rybaczówką, plac zabaw, mini golf, boisko do siatkówki, kort tenisowy, boisko do koszykówki, plenerowa siłownia, bulodrom, quady, największy na Kaszubach park linowy z trasami dla dzieci i dorosłych z 200- metrowym przejazdem tyrolką nad Jeziorem Niedźwiadek oraz Muzeum Zabawek.

park linowy

Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Dodatkową atrakcją jest tawerna żeglarska, która jest odrębnym budynkiem przylegającym do hotelu, gdzie w atmosferze biesiady, przy muzyce szant, można posiedzieć przy płomieniach kominka. Jest to również idealne miejsce na kolację grillową, zabawę przy kapeli czy przyjęcie weselne.

hotel niedzwiadek, kaszuby, wdzydze

Hotelowe  SPA oferuje relaks dla ciała i duszy. Na powierzchni 1200m² znajduje się 14 gabinetów oferujących szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, odmładzających i wyszczuplających. Całość uzupełniają: grota polna, łaźnia parowa, klasyczna sauna fińska, hydroterapia, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi oraz kryty basen z 11 atrakcjami wodnymi. Korzystając z basenu można jednocześnie podziwiać okoliczne widoki. Kompleks SPA uzupełniają: siłownia, studio cardio oraz stół do tenisa stołowego.

hotel z basenem

W hotelu dostępna jest też wyjątkowa atrakcja – Kino 6D “Rusałka”jedyne takie kino hotelowe w Polsce, z użyciem najnowszych technologii, które pozwoli wybrać się w krainę wyobraźni i wielkich emocji. W repertuarze kina znajduje się dwadzieścia różnych filmów, dobranych tak, aby zaspokoić oczekiwania zarówno dorosłych, jak i dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach

ZAREZERWUJ NOCLEG

Wdzydze, ul. Stolema 2

Recepcja: 58 686 13 13/ 691 99 13 33

SPA: 58 686 13 15

www.hotelniedzwiadek.pl

e-mail: recepcja@hotelniedzwiadek.pl

Category : ,

Date : 23 Paź 2015