Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach (Kiszewskich)

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura położony jest na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody łączą się tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku. Do Gdańska jest stąd 70 km, do Kościerzyny – 18 km. We Wdzydzach znajduje się Skansen na wolnym powietrzu, gromadzący spuściznę kultury kaszubskiej.

hotel niedzwiadek, kaszuby, wdzydze

Hotel zajmuje powierzchnię około 14 ha, na której znajdują się plaża, marina, stajnia dla koni, park linowy oraz 3 ha jeziorko do połowu ryb. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Dodatkową atrakcją jest tawerna żeglarska, która jest odrębnym budynkiem przylegającym do hotelu, gdzie w atmosferze biesiady, przy muzyce szant, można posiedzieć przy płomieniach kominka. Jest to również idealne miejsce na kolację grillową, zabawę przy kapeli czy przyjęcie weselne.

hotel niedzwiadek, kaszuby, wdzydze

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami oraz domkami. Wszystkie wyposażone są w telewizję satelitarną oraz osobną łazienkę. Od kameralnej i przytulnej “dwójki” po luksusowy domek VILLA na sześć osób – dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Hotel w swej ofercie posiada również profesjonalne Centrum SPA. Szeroka gama oferowanych zabiegów obejmuje zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, masaże spa oraz usługi kosmetyczne: manicure, pedicure. Całość uzupełnia hydroterapia: sauny i hydromasaże.

hotel z basenem

W hotelu dostępna jest też wyjątkowa atrakcja – Kino 6D “Rusałka”jedyne takie kino hotelowe w Polsce, z użyciem najnowszych technologii, które pozwoli wybrać się w krainę wyobraźni i wielkich emocji. W repertuarze kina znajduje się dwadzieścia różnych filmów, dobranych tak, aby zaspokoić oczekiwania zarówno dorosłych, jak i dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach (Kiszewskich)

ZAREZERWUJ NOCLEG

Wdzydze, ul. Stolema 2

Recepcja 58 686 13 13/ 691 99 13 33

SPA 58 686 13 15

www.hotelniedzwiadek.pl

e-mail: recepcja@hotelniedzwiadek.pl

Category : ,

Date : 23 Paź 2015