Project Description

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura położony jest na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody łączą się, tworząc rozciągający się aż po Bory Tucholskie, wielki akwen zwany Kaszubskim Morzem (ponad 1500 ha), znakomity do uprawiania żeglarstwa i innych form aktywnego wypoczynku. Do Gdańska jest stąd 70 km, do Kościerzyny – 18 km. We Wdzydzach znajduje się skansen na wolnym powietrzu, gromadzący spuściznę kultury kaszubskiej.

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura dysponuje 220 miejscami noclegowymi, od kameralnych i przytulnych pokoi dwuosobowych, po komfortowo wyposażone 4 i 6 osobowe domki.  Zajmuje powierzchnię około 14 ha, na której znajdują się: malownicze, zarybione jeziorko o powierzchni 3,2 ha z dwoma pomostami, polana piknikowa z wiatą i rybaczówką, plac zabaw, mini golf, boisko do siatkówki, kort tenisowy, boisko do koszykówki, plenerowa siłownia, bulodromquady, największy na Kaszubach park linowy z trasami dla dzieci i dorosłych z 200- metrowym przejazdem tyrolką nad Jeziorem Niedźwiadek oraz Muzeum Zabawek.

Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Dodatkową atrakcją jest tawerna żeglarska, która jest odrębnym budynkiem przylegającym do hotelu, gdzie w atmosferze biesiady, przy muzyce szant, można posiedzieć przy płomieniach kominka. Jest to również idealne miejsce na kolację grillową, zabawę przy kapeli czy przyjęcie weselne.

Hotelowe  SPA oferuje relaks dla ciała i duszy. Na powierzchni 1200m² znajduje się 14 gabinetów oferujących szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, odmładzających i wyszczuplających. Całość uzupełniają: grota polna, łaźnia parowaklasyczna sauna fińska, hydroterapia, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi oraz kryty basen z 11 atrakcjami wodnymi. Korzystając z basenu można jednocześnie podziwiać okoliczne widoki. Kompleks SPA uzupełniają: siłownia, studio cardio oraz stół do tenisa stołowego.

W hotelu dostępna jest też wyjątkowa atrakcja – Kino 6D “Rusałka”,  jedyne takie kino hotelowe w Polsce, z użyciem najnowszych technologii, które pozwoli wybrać się w krainę wyobraźni i wielkich emocji. W repertuarze kina znajduje się dwadzieścia różnych filmów, dobranych tak, aby zaspokoić oczekiwania zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Hotel Niedźwiadek*** SPA & Natura we Wdzydzach

Wdzydze, ul. Stolema 2
tel. 58 686 13 13/ 691 99 13 33 – recepcja
58 686 13 15 – SPA
e-mail: recepcja@hotelniedzwiadek.pl

www.hotelniedzwiadek.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM