Project Description

Kaszuby słynne są z bogatej i różnorodnej przyrody, którą zwykle podziwia się jeżdżąc po ich terenie samochodem, rowerem, czy też podczas pieszych wędrówek lub spływów kajakiem. Idąc o krok dalej można poznawać Kaszuby z perspektywy lotu ptaka, a możliwe jest to w miejscowości Borsk. Tu oglądanie przepięknych krajobrazów łączy się z ekstremalnymi doznaniami i możliwością przeżycia niesamowitej przygody.

Jet Stream to firma z długoletnim doświadczeniem, której główną specjalizacją są loty paralotnią. Loty organizowane przez Jet Stream rozpoczynają się na lotnisku w Borsku. W ofercie widokowy lot tandemowy na paralotni z profesjonalnym pilotem, podczas którego z niezwykłej perspektywy widzimy okolice malowniczych Borów Tucholskich. Czas lotu wynosi około 10 – 20 minut, a dla upamiętnienia przygody istnieje możliwość otrzymania filmu z lotu na karcie SDHC.

Ponadto, wychodząc naprzód oczekiwaniom klientów właściciele Jet Stream postanowili stworzyć miejsce dla wszystkich chcących spełnić swoje lub kogoś marzenie o ekstremalnej przygodzie i tak powstał projekt Ekstremalne Kaszuby.

W szerokiej ofercie atrakcji w serwisie Ekstremalne Kaszuby znajdziemy trzy kategorie aktywności- w powietrzu, w wodzie oraz na ziemi.
W sekcji powietrze do wyboru mamy:

  • sok ze spadochronem,
  • lot paralotnią,
  • lot szybowcem,
  • lot samolotem,
  • lot motoszybowcem,
  • lot wiatrakowcem,
  • lot balonem

W kategorii woda znajduje się: nurkowanie, windsurfing, spływ kajakowy, nurkowanie na basenie, rejs jachtem, żeglarstwo. Natomiast w sekcji ziemia: paintball, strzelanie, skok na bungee, quady, motocross, jazda konna, trening personalny.

Z myślą o osobach mniej lubiących wysoki poziom adrenaliny pomysłodawcy projektu stworzyli także usługę “ekstremalny relaks“, w której zamówić możemy voucher na masaż klasyczny lub floating, czyli terapię unoszenia się na wodzie.

W serwisie Ekstremalne Kaszuby istnieje również możliwość wykupienia pakietu atrakcji na imprezę tematyczną np. wieczór kawalerski.

Jet Stream/ Ekstremalne Kaszuby

Borsk 6B, 83-442
tel. 513 700 472/ 500 100 788
email: biuro@jet-stream.pl

www.jet-stream.pl
www.ekstremalnekaszuby.pl

FACEBOOK JET STREAM
FACEBOOK EKSTREMALNE KASZUBY
YOUTUBE