Project Description

Hotel Szarlota**  to jeden z największych ośrodków całorocznych na Kaszubach, z ponad 50-letnią tradycją (1961 r.). Szarlota to dynamicznie rozwijający się były ośrodek Polskich Linii Oceanicznych, w którym zachowano akcenty związane z jego korzeniami.

Atutami, które niewątpliwie wyróżniają Szarlotę są: atrakcyjne położenie, wielkość obiektu, różnorodna oferta, bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny. Ośrodek oferuje nocleg w obiekcie hotelowym (pokoje w dwóch standardach) oraz domkach drewnianych i domach kaszubskich. Do dyspozycji Gości jest kompleks SPA, kręgielnia Brunswick (automatyczna), bilard, tawerna żeglarska, wiata grillowa i ogniskowa, przystań wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego, boiska sportowe, kort tenisowy, dwa place zabaw, mini ZOO, clubik, stajnia i wiele innych atrakcji. Ponadto w Kompleksie znajdują się klimatyzowane sale szkoleniowe mogące pomieścić 20-150 osób, z pełnym wyposażeniem audio-wizualnym, klimatyzowana sala bankietowa oraz restauracja w Tawernie Żeglarskiej.

Oferta domków letniskowych i domów całorocznych:

– Dom Kaszubski

Przestronny salon, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka wypełniają dolny poziom domu.

Przestrzeń salonu tworzy rogowa, rozkładana dwuosobowa sofa, stolik kawowy, komoda, na której umieszczono duży, plazmowy TV oraz ośmioosobowy stół z krzesłami. Zabudowana kuchnia wyposażona została w lodówkę, płytę grzewczą, mikrofalówkę oraz zmywarkę. W łazience znajdują się prysznic, umywalka i WC.

Na górnym poziomie domu są trzy dwuosobowe pokoje oraz druga łazienka, z umywalką bidetem i WC. Każdy z pokoi wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka, stoliczki nocne, toaletkę oraz szafę. Wyjątkowego charakteru każdemu z nich nadają dekoracje z motywami kaszubskimi.

– Domek Tarasowy

Górny poziom:

Salon z dwiema sofami dwuosobowymi, stolikiem, meblami, połączony jest z kuchnią wyposażoną w: lodówkę, mikrofalówkę, zmywarkę,
kuchenkę z dwoma palnikami, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne; łazienka ( WC, prysznic, umywalka).

Drugi pokój: sypialnia wyposażona w duże dwuosobowe łoże małżeńskie, szafki nocne, komodę oraz telefon.

– Domek Charlotta

Przestrzeń salonu tworzy, rozkładana dwuosobowa sofa, stolik kawowy, komoda oraz czteroosobowy stół z krzesłami. Zabudowana kuchnia wyposażona została w lodówkę, płytę grzewczą, mikrofalówkę. W łazience znajdują się prysznic, umywalka, bidet i WC. Sypialnia wyposażona jest w dwa pojedyncze łóżka, stolik nocny, toaletkę oraz szafę. Wyjątkowego charakteru każdemu z nich nadają dekoracje z motywami kaszubskimi.

– Domki leśne 4-5 osobowe

Domek drewniany dwupokojowy z balkonem, łazienką (WC, umywalka, prysznic, bojler). Mini aneks kuchenny bez kuchenki, gdzie znajduje się: lodówka, czajnik elektryczny, umywalka, drobna porcelana oraz sztućce. W pierwszym pokoju znajdują się jedno łóżko podwójne, jedno pojedyncze, dwa fotele, meble. W drugim pokoju dwa łóżka pojedyncze, ponadto krzesła oraz szafa ubraniowa. Domek wyposażony jest w ogrzewanie elektryczne na chłodniejsze dni.

– Domki leśne 3-4 osobowe

Domek jednopokojowy z łazienką (WC, umywalka, prysznic, bojler). W pokoju są dwa łóżka pojedyncze i jedno podwójne. Mini aneks kuchenny bez kuchenki, gdzie znajduje się: lodówka, czajnik bezprzewodowy, umywalka, drobna porcelana oraz sztućce itp. Domek wyposażony jest w ogrzewanie elektryczne na chłodniejsze dni.

Kompleks Wypoczynkowy Hotel Szarlota**

Kościerzyna, Szarlota 11
tel. 58 686 77 55/ 601 676 009 / 58 686 42 91
email: recepcja@szarlota.pl

www.szarlota.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM