Project Description

W ofercie ośrodka znajdują się całoroczne domki drewnianepole campingowe oraz przystań jachtowa. Na terenie ośrodka PÓŁWYSEP LIPA Kompleks Wypoczynkowy znajduje się także restauracja, sauna fińska, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, piaszczysta plaża z pomostami i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz infrastruktura sportowa. Gospodarze zapewniają bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, weekendy tematyczne oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna, zjazd tyrolski czy paintball ze strzelnicą. Dbając o komfort wypoczynku i bezpieczeństwo – teren kompleksu jest ogrodzony i monitorowany, a każdy Gość posiada kartę wjazdową.

Oferta domków letniskowych:
– Drewniane 4-6 osobowe typ N
Zakwaterowanie w 12 komfortowych domkach drewnianych z tarasami. Domki są przeznaczone dla 4 – 6 osób i wszystkie posiadają ogrzewanie elektryczne. Składają się z jednej sypialni z dwoma osobnymi łóżkami, antresoli z dwoma łóżkami oraz z salonu z 2 osobową, rozkładaną kanapą. Domki te wyposażone są w TV, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem, naczyniami i sztućcami oraz w łazienkę z prysznicem i WC. Ogromnym atutem każdego z tych domków jest zadaszony taras z pięknym widokiem na jezioro. Na tarasie znajduje się komplet mebli ogrodowych.
– Drewniane 4-6 osobowe typ C
Zakwaterowanie w 14 komfortowych i ogrzewanych elektrycznie domkach drewnianych z tarasami. Domki typu C są przeznaczone dla 4 – 6 osób. Składają się z dwóch sypialni z dwoma łóżkami oraz pokoju dziennego z rozkładaną kanapą. Ponadto każdy domek wyposażony jest w TV, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem, naczyniami i sztućcami oraz w łazienkę z prysznicem i WC. Goście mają do dyspozycji narożny zadaszony taras. Na tarasie znajduje się komplet mebli ogrodowych.
– Drewniane 4-6 osobowe typ B
Zakwaterowanie w 12 komfortowych domkach drewnianych z tarasami. Domki są przeznaczone dla 4 – 6 osób i wszystkie posiadają ogrzewanie gazowe. Składają się z dwóch sypialni z dwoma osobnymi łóżkami ( łóżka można połączyć ) oraz z salonu z 2 osobową rozkładaną kanapą. Domki te wyposażone są w TV, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem, naczyniami i sztućcami oraz w łazienkę z prysznicem i toaletą. Ogromnym atutem każdego z tych domków jest piękny widok na jezioro. Przed każdym domkiem znajduje się taras z kompletem mebli ogrodowych.
– Drewniane 3-4 osobowe typ P
Zakwaterowane w 5 domkach, które przeznaczone są dla 3 – 4 osób. Składają się z pokoju z dwoma łóżkami i pokoju dziennego z rozkładaną kanapą (w P5 dodatkowe łóżko). W domku mini aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem, podstawowymi naczyniami i sztućcami, garnkiem i patelnią. Domek posiada łazienkę z prysznicem i WC. Domek ogrzewany elektrycznie, wyposażony w TV, pościel oraz komplet mebli ogrodowych na niewielkim tarasie.
– Drewniane 2-3 osobowe typ P
Zakwaterowanie w 3 niewielkich drewnianych domkach. Są one przeznaczone dla 2 – 3 osób. Składają się z pokoju z pojedynczym łóżkiem i rozkładaną kanapą. W pokoju znajduje się mini aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem oraz podstawowym wyposażeniem: naczyniami, sztućcami, garnkiem i patelnią. Z pokoju przejście do łazienki z prysznicem i WC. Domek jest ogrzewany elektrycznie oraz wyposażony w TV, pościel i komplet mebli ogrodowych.

PÓŁWYSEP LIPA Kompleks Wypoczynkowy
Lipa 2, Wdzydze Tucholskie – Lipa
tel. 605 44 66 55
e-mail: recepcja@polwyseplipa.pl

www.polwyseplipa.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM