Project Description

Łowisko Niedamowo położone w odległości ok.16 km od Kościerzyny nad jeziorem Gubel. Jezioro wraz z siedliskiem usytuowane jest w malowniczej, leśnej okolicy w centrum Kaszub, z dala od hałasu i zgiełku. Oprócz idealnych warunków do wędkowania oferuje również nocleg w drewnianych domkach.

Do dyspozycji gości są dwa domki letniskowe maksymalnie po 5 osób w segmencie (w pełni wyposażony dom drewniany). Domki znajdują się tuż nad brzegiem jeziora. Do dyspozycji turystów i wędkarzy jest miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki, trampolina, parking. Okolica sprzyja dodatkowym możliwościom wypoczynku np. jazda rowerem, nordic walking, spacery.

Drugi domek drewniany powstał w 2013 roku. Jego położenie jest niezwykłe, posadowiony jest bowiem na wielkim drewnianym pomoście bezpośrednio nad wodą. Jest kompletnie wyposażony, wygodnie może w nim zamieszkać nawet 5 osób.

Na wyposażeniu łowiska są profesjonalne łodzie wędkarskie przeznaczone dla 4 osób. Łodzie wyposażone są w wiosła lub silniki elektryczne w zależności od preferencji klienta. Ponadto do dyspozycji gości jest 4-osobowy rower wodny, dzięki któremu można spędzić czas miło i aktywnie.

Tu gospodarze oferują jedyne w swoim rodzaju rodzinne wędkowanie!

Łowisko Niedamowo
Niedamowo 17 A
tel. 694 493 310/ 694 493 315
email: maciejpiank@poczta.onet.pl

www.lowiskoniedamowo.com.pl
FACEBOOK