Project Description

Dom Wczasowy “HELENA” zaprasza na rodzinne wczasy nad Kaszubskim Morzem. Obiekt posiada 8 pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami oraz klimatyzowaną salę jadalną na 100 osób. Ponadto, na podwórzu Domu znajdziemy Gospodę “Pod Strzechą”, gdzie przez cały rok można skosztować potraw kuchni polskiej i kaszubskiej. Przy Gospodzie znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, by rodzice mogli spokojnie zjeść posiłek doglądając swoich pociech.

Poza noclegami, DW Helena oferuje również możliwość zorganizowania imprezy, czy zamówienia cateringu z dowozem. Zaprasza również na zabawy tj. Noc Sylwestrową, Andrzejki i inne.

W najbliższym otoczeniu znajdują się miejsca do wypoczynku- stadnina koni “Kaszubskie Rodeo” z jazdą konną, wiata myśliwską nad jeziorem, która jest idealnym miejscem na imprezę plenerową czy grilla, a także boisko oraz plac zabaw dla dzieci z siłownią zewnętrzną. Przy obiekcie znajduje się również parking.

Zespół Domów Wczasowych Helena – Danuta – Gabriela – Villa Marzenie to rodzinna firma hotelarsko – gastronomiczna położona na południu Kaszub – w miejscowości Wdzydze (Kiszewskie), na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w odległości 300 m od jednego z największych i najpiękniejszych Skansenów w Polsce. W branży hotelarskiej działa już od 20 lat, co zaowocowało połączeniem nowoczesności z tradycją i rodzinnym ciepłem przy jednoczesnym kultywowaniu tradycji kaszubskich.

 

 

Dom Wczasowy ,,HELENA” we Wdzydzach (Kiszewskich)
Wdzydze, ul. Róży Ostrowskiej 7
tel. 58 686 13 08/ 602 242 512
e-mail: helenadw@wp.pl

www.helena.kaszuby.pl
FACEBOOK