Project Description

Dom Wczasowy ,,GABRIELA” znajduje się na południu Kaszub, w samym centrum malowniczej miejscowości Wdzydze. Bliskość Borów Tucholskich, Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i obszarów Natura 2000 zapewniają niesamowite wrażenia krajobrazowe oraz specyficzny mikroklimat.

Dom Wczasowy “Gabriela” posiada 11 pokoi 2, 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami oraz świetlicę i kuchnię dla Gości, łącznie obiekt dysponuje 40 miejscami noclegowymi. Na podwórzu domu znajdziemy altanę grillową i plac zabaw. Gospodarzami domu są: Gabriela i Antoni Gajowczyk.

Dla Gości przygotowano dodatkowo kuchnię, w której znajduje się lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka oraz podstawowa porcelana. Wokół Domu są miejsca do wypoczynku- stadnina koni “Kaszubskie Rodeo” z jazdą konną, wiata myśliwską nad jeziorem, która jest idealnym miejscem na imprezę plenerową czy grilla, a także boisko oraz plac zabaw dla dzieci. Przy obiekcie znajduje się również parking. W sąsiednim Domu Wczasowym “Helena” znajduję się Gospoda “Pod Strzechą”, oferująca dania polskie i kaszubskie, otwarta zarówno dla gości domów wczasowych jak i z zewnątrz.

Zespół Domów Wczasowych Helena – Danuta – Gabriela – Villa Marzenie to rodzinna firma hotelarsko – gastronomiczna położona na południu Kaszub – w miejscowości Wdzydze (Kiszewskie), na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w odległości 300 m od jednego z największych i najpiękniejszych Skansenów w Polsce. W branży hotelarskiej działa już od 20 lat, co zaowocowało połączeniem nowoczesności z tradycją i rodzinnym ciepłem przy jednoczesnym kultywowaniu tradycji kaszubskich.

Dom Wczasowy ,,GABRIELA” we Wdzydzach

Wdzydze, ul. Róży Ostrowskiej 9
tel. 58 686 13 23, 532 520 418
e-mail: helenadw@wp.pl

www.helena.kaszuby.pl
FACEBOOK