Dom Gościnny “Guzkówka”

Dom Gościnny ,,Guzkówka” to pensjonat agroturystyczny położony w sercu Kaszub, wśród lasów i jezior, we wsi Sycowa Huta. Kameralny dom, w którym właściciel oferuje wynajem pokoi wraz z salonem kominkowym, jadalnią, tarasem, parkingiem i całym terenem wokół domu, przez cały rok. Gospodarze tego domu – mieszkają w nim. Dlatego nie wynajmują domu jako całości.

dom gościnny guzkówka, kaszuby

,,Guzkówka” jest otwarta w Boże Narodzenie i Wielkanoc, a także w czasie ferii zimowych i przez całe lato i jesień. Można tu wyprawić przyjęcie komunijne i poprawiny. Każda pora roku dostarcza tu wielu możliwości spędzania czasu – bardziej lub mniej aktywnie. Do dyspozycji Gości są wygodne pokoje, dobre jedzenie i wypoczynek w świerkowym, ekologicznym domu. Okolica i warunki terenowe dają tu mnóstwo możliwości spędzania czasu. Wędkowanie, nordic walking, kajaki to niektóre z atrakcji, a gospodarz z przyjemnością doradzi, co ciekawego można zobaczyć w okolicy np. najstarszy na ziemiach polskich Skansen we Wdzydzach czy Skansen  w Szymbarku.

dom gościnny guzkówka, kaszuby pokoje

Dom Gościnny “Guzkówka” posiada łącznie 4 pokoje o przytulnej aranżacji. Pokoje są 2 – osobowe z możliwością dostawek (w dwóch pokojach) i łazienkami.

 

Dom Gościnny ,,Guzkówka”

ZAREZERWUJ NOCLEG

Sycowa Huta 29

tel. 601 406 176

www.guzkowka.pl

Category : ,

Date : 17 Gru 2015