Project Description

“Czôłenkò” to wypożyczalnia sprzętu kajakowego w miejscowości Stara Kiszewa, przez którą przepływa malownicza rzeka Wierzyca – naturalna granica oddzielająca Kaszuby i Kociewie. Nazwa firmy wywodzi się z języka kaszubskiego, w którym czôłenkò oznacza łódkę, kajak. Firma oprócz wypożyczania sprzętu do uprawiania turystyki kajakowej zajmuje się również organizacją spływów (jedno- lub kilkudniowych) po rzekach województwa pomorskiego.

Do dyspozycji klientów są kajaki polietylenowe marki Perception Vista, typowo turystyczne, sprawdzające się na każdego typu rzekach. Każda przygoda na wodzie i lądzie jest bezpieczna, ponieważ wszyscy z uczestników otrzymują specjalne kamizelki asekuracyjne oraz istnieje możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia. Firma współpracuje z wykwalifikowanymi Instruktorami Turystyki Kajakowej i specjalistami z danej dziedziny.

W ofercie “Czôłenka” znajdują się też propozycje umożliwiające spędzanie czasu wolnego w sposób aktywny. Jedną z nich jest Paintball, gdzie wraz z grupą znajomych można mile spędzić czas. Na życzenie klinetów, na polu paintballowym organizowane są imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory kawalerskie, spotkania firmowe) w wojskowym klimacie.

Czôłenkò Michał Brandt

tel. 518 660 398, 727 904 120

e-mail: czolenko-kajaki@wp.pl

ul. Kościerska 15

83-430 Stara Kiszewa

www.czolenko-kajaki.pl