“Czółenko” wypożyczalnia sprzętu wodnego w Starej Kiszewie

“Czôłenkò” to wypożyczalnia sprzętu kajakowego w miejscowości Stara Kiszewa, przez którą przepływa malownicza rzeka Wierzyca – naturalna granica oddzielająca Kaszuby i Kociewie. Nazwa firmy wywodzi się z języka kaszubskiego, w którym czôłenkò oznacza łódkę, kajak. Firma oprócz wypożyczania sprzętu do uprawiania turystyki kajakowej zajmuje się również organizacją spływów (jedno- lub kilkudniowych) po rzekach województwa pomorskiego.

czółenko, wyporzyczalnia sprzętu wodnego, kaszuby, kajaki, spływy

Do dyspozycji klientów są kajaki polietylenowe marki Perception Vista, typowo turystyczne, sprawdzające się na każdego typu rzekach. Każda przygoda na wodzie i lądzie jest bezpieczna, ponieważ wszyscy z uczestników otrzymują specjalne kamizelki asekuracyjne oraz istnieje możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia. Firma współpracuje z wykwalifikowanymi Instruktorami Turystyki Kajakowej i specjalistami z danej dziedziny.

czółenko, wyporzyczalnia sprzętu wodnego, kaszuby, kajaki, spływy

W ofercie “Czôłenka” znajdują się też propozycje umożliwiające spędzanie czasu wolnego w sposób aktywny. Jedną z nich jest Paintball, gdzie wraz z grupą znajomych można mile spędzić czas. Na życzenie klinetów, na polu paintballowym organizowane są imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory kawalerskie, spotkania firmowe) w wojskowym klimacie.

 

Czôłenkò Michał Brandt

tel. 518 660 398, 727 904 120

e-mail: czolenko-kajaki@wp.pl

ul. Kościerska 15

83-430 Stara Kiszewa

www.czolenko-kajaki.pl

Category : ,

Date : 04 Wrz 2015