Project Description

Bazuny Hotel*** & SPA to wyjątkowy obiekt zlokalizowany w ciągle nieodkrytym turystycznie regionie Polski. Dla mieszkańców województwa pomorskiego i sąsiednich województw hotel SPA w rejonie Kaszub jest idealną lokalizacją na szybkie wypady na weekend.

Dbałość o szczegóły i ciepła atmosfera wyróżniają Hotel Bazuny spośród innych pomorskich hoteli. Kameralny charakter obiektu, eleganckie i schludne wnętrza oraz fachowa i przyjazna obsługa sprawią, że wypoczynek na Kaszubach będzie relaksujący i beztroski.

Goście hotelu uzależniają się od wyjątkowych chwil spędzonych w hotelu. Chętnie wracają i polecają pakiety weekendowe swoim znajomym. W pakiecie weekendowym Goście otrzymują wszystko, co jest potrzebne do pełnego wypoczynku:

* noclegi w wygodnych pokojach z kulinarnymi niespodziankami
* śniadania i obiadokolacje w restauracji Malëna, serwującą najlepsze dania kuchni kaszubskiej
* pobyty w hotelowej strefie wellness składającej się z wygodnych leżanek, sauny suchej, łaźni parowej oraz jacuzzi
* możliwość skorzystania z Kompleksu Aqua Centrum znajdującego się w pobliżu hotelu

Największym atutem Hotelu Bazuny jest doskonale wyposażone SPA. Oferuje wachlarz zabiegów dla kobiet i mężczyzn, także z wykorzystaniem składników zaczerpniętych z kaszubskiej natury, takich jak kaszubska truskawka czy żurawina. Ważne jest również to, że Pakiety SPA w Hotelu Bazuny stworzono w oparciu o naturalne kosmetyki, które w połączeniu z dotykiem terapeutek pozwalają osiągnąć stan harmonii.

W hotelu poza SPA, Goście chętnie korzystają z kręgielni i klubu nocnego. Dwutorowa kręgielnia i kaszubskie drinki w barze sprzyjają relaksowi i wprawiają w dobry nastrój.

Hotel Bazuny oferuje także doskonale wyposażone sale konferencyjne– wbudowane nagłośnienie sufitowe, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, mikrofony oraz dostęp do Internetu Wi-Fi. Hotel jest jednym z niewielu obiektów na Kaszubach, w których można zorganizować spotkanie biznesowe czy konferencje w komfortowych warunkach i przystępnej cenie.

Bazuny Hotel*** & SPA
Kościerzyna, ul. Kościuszki 17
Recepcja tel. 58 680 21 00
SPA  tel. 58 680 21 20
Klub tel. 58 680 21 43
e-mail: recepcja@hotelbazuny.pl

www.hotelbazuny.pl
FACEBOOK