AGROTURYSTYKA Z WĘDKĄ KARASIOWO

Agroturystyka z wędką KARASIOWO

Agroturystyka KARASIOWO to przepiękne miejsce na mapie Kaszub, położone w miejscowości Kaliska Kościerskie, oddalone ok. 8 km od Kościerzyny. W pobliżu warto zobaczyć szlachecki Dwór Wybickich w Sikorzynie lub znany w całej Polsce dom do góry nogami w Szymbarku. Tu można odpocząć, zregenerować siły i nabrać dystansu do spraw codziennych. KARASIOWO to raj nie tylko dla osób pasjonujących się wędkarstwem, ale również dla wszystkich którzy szukają ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Bliskość pól i lasów oraz sąsiedztwo naturalnego zarybionego stawu o powierzchni 2 ha podkreślają klimat tego niepowtarzalnego miejsca.

Dodatkowym atutem KARASIOWA jest możliwość noclegu w stylowym budynku mieszkalnym z XIX wieku. Obiekt składa się z dwóch poziomów, a przyległy ogródek z tarasem i stołem z bali na osiem osób jest wspaniałym miejscem na wieczorną biesiadę.

Na parterze budynku do dyspozycji gości jest sypialnia z czterema miejscami do spania (2 łóżka pojedyncze i 1 podwójne) oraz kuchnia z aneksem jadalnym dla ośmiu osób wyposażona w lodówkę, kuchenkę, mikrofalówkę i komplet naczyń.

Znajduje się tu również dodający klimatu kominek. Do dyspozycji gości jest łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą, a dla miłośników wędkarstwa na ganku przygotowano specjalne miejsce na przechowywanie wędek i zewnętrznej odzieży wędkarskiej.

Agroturystyka z wędką Karasiowo

ZAREZERWUJ NOCLEG

Kaliska Kościerskie

tel. 608 422 934

www.karasiowo.pl

 

Category : ,

Date : 12 Lis 2015