Agroturystyka “Wakacje Tam” w Kaliszu Kaszubskim

Gdzie są wakacje? Tam! Czyli we wsi Kalisz, położonej na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. W gospodarstwie „Wakacje Tam” na gości czekają przytulne pokoje i gościnna kuchnia. W pobliżu znajduje się jezioro z plażą, szlaki turystyki pieszej i rowerowej oraz stadnina koni, a w samym gospodarstwie stadko sympatycznych zwierzaków, które tylko czekają, żeby je głaskać. Odwdzięczają się za to świeżym mlekiem i jajkami.

gospodarstwo agroturystyczne

Tym, co szczególnie przyciąga do tego miejsca, jest niecodzienna forma wyżywienia urlopowiczów. Gospodyni (po uzgodnieniu podczas rezerwacji pobytu) dostosowuje jadłospis do potrzeb gości. Dzięki temu, osoby ze specjalnymi wymogami żywieniowymi (związanych np. z alergią, cukrzycą, autyzmem), mogą w pełni cieszyć się beztroskimi wakacjami.

agroturystyka, wakacje tam

Chętni mogą skorzystać z oferty warsztatów kulinarnych: wyrób wędlin, serów, makaronu, sękacza lub zagadkowo brzmiące „Gotowanie z rowu”.

Na gości czekają dwa domki: murowany (całoroczny) i drewniany (sezonowy).

atrakcje na kaszubach

Domek murowany z 5 łóżkami to przestronne studio z klimatycznie zachowanym oryginalnym, wysokim na 5,5 m stropem ze starymi belkami. Jest w nim salonik wypoczynkowy z tv, duży, wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem i pralką. Na zewnątrz przygotowano zadaszoną strefę grillową i taras z miejscem na ognisko. Domek z Wi-Fi.

W drewnianym domku dla 4 osób są dwie 2-osobowe sypialnie na poddaszu – jedna z widokiem na jezioro, a druga na łąki i pastwiska. Na parterze salonik kominkowy z tv, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem, a także zadaszony taras. Domek sezonowy.

atrakcje na kaszubach

 

Agroturystyka „Wakacje Tam”

ZAREZERWUJ NOCLEG
Kalisz 83-425
ul. Ks. Z. Jutrzenki – Trzebiatowskiego 10

Kontakt:  502 201 351

http://wakacjetam.pl

Category :

Date : 02 Sty 2019