Agroturystyka “Wakacje Tam” w Kaliszu Kaszubskim

Gdzie są wakacje? Tam! Czyli we wsi Kalisz, położonej na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. W gospodarstwie „Wakacje Tam” na gości czekają przytulne pokoje i gościnna kuchnia. W pobliżu znajduje się jezioro z plażą, szlaki turystyki pieszej i rowerowej oraz stadnina koni, a w samym gospodarstwie stadko sympatycznych zwierzaków, które tylko czekają, żeby je głaskać. Odwdzięczają się za to świeżym mlekiem i jajkami.

Tym, co szczególnie przyciąga do tego miejsca, jest niecodzienna forma wyżywienia urlopowiczów. Gospodyni (po uzgodnieniu podczas rezerwacji pobytu) dostosowuje jadłospis do potrzeb gości. Dzięki temu, osoby ze specjalnymi wymogami żywieniowymi (związanych np. z alergią, cukrzycą, autyzmem), mogą w pełni cieszyć się beztroskimi wakacjami.

Chętni mogą skorzystać z oferty warsztatów kulinarnych: wyrób wędlin, serów, makaronu, sękacza lub zagadkowo brzmiące „Gotowanie z rowu”.

Na gości czekają dwa domki: murowany (całoroczny) i drewniany (sezonowy).

Domek murowany z 5 łóżkami to przestronne studio z klimatycznie zachowanym oryginalnym, wysokim na 5,5 m stropem ze starymi belkami. Jest w nim salonik wypoczynkowy z tv, duży, wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem oraz pralką. Na zewnątrz przygotowano zadaszoną strefę grillową i taras z miejscem na ognisko. Domek z Wi-Fi.

W drewnianym domku dla 4 osób są dwie 2-osobowe sypialnie na poddaszu – jedna z widokiem na jezioro, a druga na łąki i pastwiska. Na parterze salonik kominkowy z tv, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem, a także zadaszony taras. Domek sezonowy.

 

Agroturystyka „Wakacje Tam”

ZAREZERWUJ NOCLEG
Kalisz 83-425
ul. Ks. Z. Jutrzenki – Trzebiatowskiego 10

http://wakacjetam.pl
email: beatatam@gmail.com
tel.: 502 201 351

Category : ,

Date : 02 Sty 2019