Project Description

Gospodarstwo agroturystyczne U MIECIA to tradycyjne gospodarstwo rolne położone w malowniczym zakątku Kaszub. Dogodne usytuowanie kwatery – na skraju wsi jest dodatkowym atutem. Panująca tu cisza i spokój, bliskość natury i możliwość obcowania z nią dają wytchnienie i regenerują siły.

Przepiękny przydomowy ogród jest miejscem wypoczynku i relaksu, a jego właściciele wielokrotnie zostali wyróżnieni np. w kategorii najpiękniejszej zagrody na Pomorzu. Na miłośników wędkowania na terenie gospodarstwa czeka zarybiony staw oraz jezioro.

Do dyspozycji Gości są 4 pokoje 2 osobowe w budynku mieszkalnym oraz domek letniskowy. Gospodyni przygotowuje pyszne dania kuchni polskiej i kaszubskiej. Dla chętnych istnieje możliwość udziału w polowaniu lub obserwacji zwierząt z ambony, gdyż właściciel jest wprawionym myśliwym. Można tu też zasmakować potraw z dziczyzny.  Bliskość lasów sprzyja zbieraniu runa leśnego, grzybów i jagód.

Na posesji znajduje się też duża wiata grillowa, której konstrukcja pozwala na rozpalenie ogniska wewnątrz pomieszczenia. Gospodarstwo agroturystyczne U MIECIA zaprasza na wypoczynek przez cały rok. 

 

Agroturystyka “U Miecia”
Stary Barkoczyn 24
tel.: 58 686 16 95/ 505 199 974