Agroturystyka “U Miecia” w Starym Barkoczynie

Gospodarstwo agroturystyczne U MIECIA to tradycyjne gospodarstwo rolne położone w malowniczym zakątku Kaszub. Dogodne usytuowanie kwatery – na skraju wsi jest dodatkowym atutem. Panująca tu cisza i spokój, bliskość natury i możliwość obcowania z nią dają wytchnienie i regenerują siły.

agroturystyka u Miecia, Kaszuby, noclegi

 

 

 

 

 

 

 

 

Przepiękny przydomowy ogród jest miejscem wypoczynku i relaksu, a jego właściciele wielokrotnie zostali wyróżnieni np. w kategorii najpiękniejszej zagrody na Pomorzu. Na miłośników wędkowania na terenie gospodarstwa czeka zarybiony staw oraz jezioro.

agro na Kaszubach

Do dyspozycji Gości są 4 pokoje 2 osobowe w budynku mieszkalnym oraz domek letniskowy. Gospodyni przygotowuje pyszne dania kuchni polskiej i kaszubskiej. Dla chętnych istnieje możliwość udziału w polowaniu lub obserwacji zwierząt z ambony, gdyż właściciel jest wprawionym myśliwym. Można tu też zasmakować potraw z dziczyzny.  Bliskość lasów sprzyja zbieraniu runa leśnego, grzybów i jagód.

agroturystyka u Miecia, Stary Barkoczyn, Kaszuby, noclegi

Na posesji znajduje się też duża wiata grillowa, której konstrukcja pozwala na rozpalenie ogniska wewnątrz pomnieszczenia.

Gospodarstwo agroturystyczne U MIECIA zaprasza na wypoczynek przez cały rok!

noclegi, Kaszuby, wypoczynek na Kaszubach, wolne pokoje, pokoje gościnne

 

 

Agroturystyka “U Miecia”

ZAREZERWUJ NOCLEG

Stary Barkoczyn 24

tel.: 58 686 16 95/ 505 199 974

 

 

 

 

Category : ,

Date : 07 Sty 2016