Project Description

Villa ,,Marzenie” położona jest na Kaszubach – w miejscowości Wdzydze, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Jest to wymarzone miejsce dla rodziny z dziećmi oraz firmy, aby wśród przyrody, czystych jezior i sosnowych lasów pełnych grzybów zaplanowały swój wypoczynek.

W pobliżu znajduje się największe na Kaszubach Jezioro Wdzydze, zwane również Kaszubskim Morze, nad którym mieszczą się 3 wypożyczalnie sprzętu wodnego. Warto także odwiedzić wieżę widokową w Stanicy Wodnej PTTK, czy odbyć rejs ekologicznym statkiem wycieczkowym ,,STOLEM II” wokół licznych wysp Krzyża Jezior Wdzydzkich. Ponadto, nieopodal Villi Marzenie znajduje się Skansen- Muzeum Etnograficzne im. Teodory i Izydora Gulgowskich.

Villa Marzenie posiada 7 pokoi 2, 3 i 4 osobowych o podwyższonym standardzie ze wspólnym aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, cześć pokoi posiada również balkony i własne aneksy kuchenne.
Na podwórzu domu znajduje się miejsce na ognisko, wiata grillowa, zestaw wypoczynkowy, leżaki, mały plac zabaw.

Ciekawą propozycją jest spędzenie tu Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, Sylwestra i innych okazji. W Villi Marzenie programy pobytu dla firm i grup zorganizowanych są układane indywidualnie i dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Dla Gości przygotowano dodatkowo kameralną salę ze sprzętem audio-wizualnym, w której jest możliwość zorganizowania uroczystości lub konferencji, również z cateringiem.

Zespół Domów Wczasowych Helena – Danuta – Gabriela – Villa Marzenie to rodzinna firma hotelarsko – gastronomiczna położona na południu Kaszub – w miejscowości Wdzydze (Kiszewskie), na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w odległości 300 m od jednego z największych i najpiękniejszych Skansenów w Polsce. W branży hotelarskiej działa już od 20 lat, co zaowocowało połączeniem nowoczesności z tradycją i rodzinnym ciepłem przy jednoczesnym kultywowaniu tradycji kaszubskich.

Villa Marzenie we Wdzydzach (Kiszewskich)
Wdzydze, ul. Jana Machuta 1
tel. 58 686 13 08 / 602 242 512
e-mail: helenadw@wp.pl

www.helena.kaszuby.pl
FACEBOOK