W niedzielę 11 listopada 2018 r. w Kościerzynie podczas uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, można będzie zdobyć trzy ostatnie elementy okolicznościowych puzzli.  Po ich odbiór można się zgłosić w godz. od 13.00 do 17.00 do Informacji Turystycznej na kościerskim rynku.
Przypominamy, iż uczestnik, który nie był obecny na wszystkich imprezach podczas, których rozdawane były puzzle, ma możliwość zdobycia JOKERÓW, zastępujących brakujące elementy obrazka. JOKERY będą do odbioru w Urzędzie Miasta pokój nr 26.
Dla każdej osoby, która zbierze wszystkie elementy puzzli, przewidujemy okolicznościowy upominek, który można będzie odbierać w dniach od 12 listopada do 14 grudnia 2018r. w Urzędzie Miasta pokój nr 26.
Na obrazku puzzli znajduje się mały kościerzak, mały kościerski patriota, który już świętuje setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci i młodzież są naszą przyszłością i naszą nadzieją, dlatego właśnie to mały chłopiec stał się bohaterem tych okolicznościowych puzzli.

„Weź udział w patriotycznej akcji,
gdzie dzień będzie pełen atrakcji.
Miasto Kościerzyna „Kaszub Sercem” zwane,
tu wszystkie elementy mogą być zebrane.
Narodowe uroczystości układankę wypełnią,
a fantastyczne nagrody radością Cię przepełnią”.

info: www.koscierzyna.gda.pl