AKTUALIZACJA Z DNIA 27 KWIETNIA 2020r.

Od dnia 27 kwietnia 2020 roku biuro LOT „Serce Kaszub” pracuje na miejscu, w siedzibie znajdującej się w Kościerzynie, przy ulicy Świętojańskiej 5e (budynek Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego).
Od tego dnia biuro otwieramy również dla interesantów. Jednakże, przed przybyciem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, a także o przybycie w maseczce ochronnej oraz dezynfekcję rąk udostępnionym przez nas płynem przed wejściem i przy wyjściu z biura.


Ogłoszenie w sprawie funkcjonowania biura LOT „Serce Kaszub” w Kościerzynie od dnia 16 marca br. do odwołania.

Na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r., poz. 433)informujemy, iż biuro Lokalnej Organizacji Turystycznej „Serce Kaszub” funkcjonuje, lecz nie przyjmuje bezpośrednio w biurze członków/interesantów/gości.

Zapraszamy do kontaktu
telefonicznie: 790 200 211 / 58 685 33 87
mailowo: biuro@lot-sercekaszub.pl

Równocześnie prosimy o wyrozumiałość oraz szanowanie zdrowia własnego i innych. Apelujemy w tym trudnym czasie o postępowanie zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, NFZ i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

A.L.