Nie spodziewaliśmy się takich zawodowców!
Przepłynęli 8 km z Przystani kajakowej w Kościerzynie do Wielkiego Podlasia w mgnieniu oka. Aż trudno w to uwierzyć! 

Ta sobota zdecydowanie upłynęła nam aktywnie i to jak… Od instruktażu, przez rozgrzewkę, aż do wielkiego startu. Trudno się dziwić takim wynikom – przez cały czas dopingowała nam piękna pogoda 
Miło nam, że razem z Miastem Kościerzyna mieliśmy przyjemność organizować Kościerski Spływ Kajakowy. Mamy nadzieję, że podołaliśmy wyzwaniu i wspólnie stworzyliśmy dla Was niezapomniane chwile na łonie natury. 
Bo najlepsze wydarzenia są dziełem dobrych chęci i współpracy. Dziękujemy tym, bez których to by się nie udało:
Do zobaczenia!
