Nie spodziewaliśmy się takich zawodowców! ???? Przepłynęli 8 km z Przystani kajakowej w Kościerzynie do Wielkiego Podlasia w mgnieniu oka. Aż trudno w to uwierzyć! ????????
Ta sobota zdecydowanie upłynęła nam aktywnie i to jak… Od instruktażu, przez rozgrzewkę, aż do wielkiego startu. Trudno się dziwić takim wynikom – przez cały czas dopingowała nam piękna pogoda ☀️
Miło nam, że razem z Miastem Kościerzyna mieliśmy przyjemność organizować Kościerski Spływ Kajakowy. Mamy nadzieję, że podołaliśmy wyzwaniu i wspólnie stworzyliśmy dla Was niezapomniane chwile na łonie natury. ????
Bo najlepsze wydarzenia są dziełem dobrych chęci i współpracy. Dziękujemy tym, bez których to by się nie udało:
???? Kompleksowa obsługa spływu – niezawodny Pan Seweryn z Kajaki Młyn w Kornem
???? Pyszności dla uczestników – Kgw Stary Barkoczyn
Do zobaczenia!