Po wielu miesiącach w zamknięciu i izolacji zachęcamy do aktywności, zwłaszcza na wolnym powietrzu! Serdecznie zapraszamy do udziału w maratonie rowerowym Kaszëbë Runda, organizowanym przez stowarzyszenie RowerOver.  Maraton odbędzie się 13 czerwca 2021 r., a miejsce startu zależy od wybranej trasy.
Szosowy maraton rowerowy Kaszëbë Runda, to pętla ze startem i metą w Kościerzynie. Do wyboru jest jeden z trzech dystansów: MAGISTER 50% szutry 50% szosa; DOKTOR 100% szosa; PROFESOR 100% szosa. Na trasie każdego dystansu, co około +/-25 km, zaplanowane są bufety kolarskie przygotowane przez regionalne Koła Gospodyń Wiejskich.
Zapisy i więcej informacji znajdują się na stronie organizatora www.kaszeberunda.pl
Kaszëbë Runda CHALLENGE dla firm, to formuła rywalizacji polegająca na jak największej sumie przejechanych kilometrów przez wszystkich członków drużyny/firmy. Czas przejazdu nie podlega rywalizacji. Dla tych, którzy nie mogą być, a chcą medal+dyplom+numer startowy, szykujemy- Kaszëbë HOME. W tej formule jedziesz wybrany dystans „u siebie”, przesyłasz nam plik gpx, a my wysyłamy Tobie medal, dyplom i numer startowy na wskazany adres.
Dystanse:
MAGISTER 62 km
DOKTOR 125 km
PROFESOR 200 km