Wdzydze 29.08.2015 r.
I Rodzinny Rajd Rowerowy, to propozycja nie tylko dla aktywnych rodzin – to propozycja dla każdego pasjonata turystyki z perspektywy rowerowego siodełka. I Rodzinny Rajd Rowerowy to impreza w której każdy Uczestnik traktowany jest jak zwycięzca. Rajd nie ma charakteru otwartej rywalizacji i klasyfikacji, a jego celem jest zachęcenie do aktywnego spędzania czasu w atmosferze pikniku rodzinnego. Różnorodne trasy do wyboru: MAXI (dla zaawansowanych) i MINI (trasa rodzinna) dostosowane są do możliwości Uczestników i wiodą atrakcyjnymi i urozmaiconymi rejonami okolic Kościerzyny i Jezior Wdzydzkich. Grupowy przejazd trasami rajdu nadzorowany jest przez doświadczonego Przewodnika sprawującego opiekę nad bezpieczeństwem grupy. Uczestnicy biorąc udział w rajdzie będą mogli bliżej poznać lokalną przyrodę oraz kulturę miejscowej społeczności.
Trasy rajdu poprowadzą Uczestników jednymi z najbardziej malowniczych okolic Serca Kaszub. Bliskie sąsiedztwo wspaniałych okolicznych jezior i leśnej głuszy urozmaica ten krajobraz sprawiając, że rowerzysta może jeszcze bardziej zagłębić się w kaszubskiej przyrodzie i poznać jej kwintesencję. Przejazd przez okoliczne małe, przepełnione folklorem miejscowości pozwala na poznanie z bliska lokalnej społeczności i jej kultury.
Zachęcamy do udziału w IRRR – imprezie, w której nie liczy się kto najszybciej dojedzie, najważniejsze jest to żeby do mety dojechać. W rodzinnej atmosferze, z przyjaciółmi czy znajomymi bawmy się wspólnie na świeżym powietrzu!
Poznaj region, tradycję i kulturę Kaszub!!!
Zgłoszenia należy dokonać elektronicznie do dnia 27.08.2015 r. do godz. 19:00
http://lubimyrowery.pl/r4fun/rajdy-i-wyprawy-rowerowe/i-rodzinny-rajd-rowerowy-wdzydze-2015/
źródło:http://lubimyrowery.pl