Ferie zimowe w Powiecie Kościerskim!

Ferie zimowe w Powiecie Kościerskim!

Ferie zimowe na Kaszubach zbliżają się wielkimi krokami. To idealny czas aby zaplanować dla dzieci różnego rodzaju atrakcje, aby nie nudziły się podczas ferii i mogły wypełnić dzień miłymi wrażeniami. W Powiecie Kościerskim na ten czas zostały przygotowane zajęcia z mnóstwem atrakcji, gdzie każdy mały uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Oto kilka propozycji przygotowanych dla najmłodszych uczestników:

Ferie w Muzeum Kaszubskim Parku Etnograficznym we Wdzydzach– muzeum przygotowało od 15 stycznia do 23 lutego 2018 r. warsztaty i seanse bajkowe. Ferie będą trwały od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00.

Ferie Zimowe w Liniewie– Dom Kultury oraz Biblioteka w Liniewie zapraszają na bogaty plan ferii obejmujące w programie wyjazdy do kina, na lodowisko miejskie i kręgle. Początek 29 styczeń do 6 lutego.

Kaszubskie Ferie w “Strzelnicy”– Kościerski Dom Kultury zaprasza na “Kaszubskie Ferie w “Strzelnicy”, które odbywają się od 05.02-09.02. 2018r. od godz. 11.00 do 13.00. Program wydarzenia przewiduje warsztaty o bogatej tematyce.

Ferie z Kościerskim Domem Kultury–  od 29 stycznia do 2 lutego w godzinach 10.00-13.30 organizuje ferie z zajęciami, warsztatami, zabawami i występami.