Chcesz otrzymywać najświeższe informacje z Kościerzyny bezpośrednio na telefon lub tablet? Pobierz bezpłatną aplikację Kościerzyna! Nasza aplikacja to kompleksowy informator dotyczący Kościerzyny skierowany do mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto, dostępna na platformach: Android, Windows Phone oraz iOS.
Mobilny przewodnik po Kościerzynie zapewnia bezpłatny dostęp do bogatej oferty kulturalnej i turystycznej.  Znajdziesz tu m. in. aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, prezentacje ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych Kościerzyny.
Aplikacja pomoże w znalezieniu noclegu czy restauracji, podpowie, gdzie szukać atrakcji turystyczno-kulturalnych dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.
W przewodniku można znaleźć aktualne informacje z życia miasta; obszerny kalendarz imprez – terminy i opisy wydarzeń kulturalnych, sportowych, plenerowych, lokalizacje miejsc wydarzeń wraz z możliwością wyznaczenia trasy dojścia/dojazdu, z wykorzystaniem systemu GPS. Ulubione miejsca, wydarzenia i trasy można przechowywać w prywatnym schowku (Mój plan).
Nasza aplikacja pomoże szybko i łatwo znaleźć pomysł na wypoczynek czy chwilę relaksu. Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Jedynie niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z Internetem.
Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, możliwa do pobrania w sklepie Google play,Windows Phone oraz iOS.
Zapraszamy do korzystania z naszej aplikacji!

Kościerzyna – warto tu bywać i to przez cały rok!

Google play – POBIERZ aplikację