Kościerzyna za pół ceny – zaproszenie do udziału

weekend za pół ceny

Kościerzyna za pół ceny – zaproszenie do udziału

Wzorem lat ubiegłych, samorząd miejski obejmie patronat nad kolejną edycją akcji ,,Kościerzyna za pół ceny”. W roku bieżący akcja odbędzie się w dniach 16-17.03.2019 r. oraz w listopadzie 2019 r. Data przedsięwzięcia pokrywa się z akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 15-17 marca br. przeprowadzi akcję pn. “Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Ze swojej strony samorząd miejski deklaruje wsparcie promocyjne akcji ,,Kościerzyna za pół ceny” obejmujące m. in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów jednoznacznie je identyfikujących jako uczestników. Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji firm, a proponowane oferty nie muszą obejmować całego asortymentu.

Zgłoszenia do akcji ,,Kościerzyna za pół ceny” wraz z propozycją oferty należy przesłać elektronicznie na adres:
k.reclaw@koscierzyna.gda.pl. Dodatkowych informacji i pomocy w wypełnieniu formularza udziela pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02.

Zgodnie z regulaminem uczestnictwa w akcji “Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”:
<https://polskazobaczwiecej.pl/REGULAMIN-wiosna-2019.pdf> zgłoszenie należy wysłać do dnia 12 lutego br.  za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie: <http://www.polskazobaczwiecej.plwww.polskazobaczwiecej.pl.