Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowuje pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r. Rozpoczęła się rekrutacja partnerów Akcji, która ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem Akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju.

Kto może wziąć udział w akcji:
– obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne),
– obiekty gastronomiczne (restauracje),
– muzea, skanseny, obiekty kultury,
– obiekty sportowo-rekreacyjne
– przewoźnicy,
– usługodawcy turystyczni.

Lista partnerów akcji zostanie zamieszczona na witrynie MSiT w połowie sierpnia br. Aby wziąć udział w akcji należy zaakceptować regulamin (do pobrania poniżej) i przekazać ofertę promocyjną na adres: kontakt@polskazobaczwiecej.pl lubkatarzyna.wolska@pot.gov.pl do 31 lipca 2016 r. Udział Partnerów w akcji jest bezpłatny!

WAŻNE: Data ogólnopolskiego przedsięwzięcia „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” pokrywa się z coroczną akcją organizowaną przez Miasto Kościerzyna pod hasłem ,,Kościerzyna za pół ceny’’, której jesienna edycja w tym roku zaplanowana jest w terminie 24 – 25.09. Przystąpienie do akcji lokalnej i ogólnopolskiej jest świetną okazją do szerokiej promocji Państwa obiektów.

Szczegóły akcji Miasta Kościerzyna:

http://www.miastokoscierzyna.pl/portal?id=1923004

Szczegóły akcji MSiT – do pobrania:

Regulamin Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Regulamin – załącznik

Załącznik do Regulaminu