Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Wydarzenia for 14 stycznia 2018

Day Navigation

Cały dzień

GODË – Boże Narodzenie na Kaszubach

21 grudnia 2017 - 1 lutego 2018
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
gwiazdka w muzeum we wdzydzach. Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach, Kaszuby

W Muzeum Parku Etnograficznym we Wdzydzach będzie można poznać i zagłębić się w zwyczaje, tradycje Bożonarodzeniowe na Kaszubach. Muzeum zaprasza do obejrzenia przygotowań do wigilijnej wieczerzy, choinki w chłopskiej chałupie, szlacheckim dworze i kościele oraz ludowej szopki z pozytywką. Czas zwiedzania podczas wydarzenia: od 21 grudnia 2017 r. do 1 lutego 2018 r. 24, 25, 26 […]

Dowiedz się więcej »

Oferta warsztatowa dla grup zorganizowanych

Styczeń 4 - Styczeń 22
Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury, ul. Długa 31

Kościerski Dom Kultury zaprasza grupy zorganizowane na warsztaty, których tematyką jest zrobienie własnoręcznie podarunków z okazji dnia babci i dziadka. Zrobione podarunki będzie można podarować swoim dziadkom. Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 515-135-705

Dowiedz się więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Kościerzynie

Styczeń 14
Kościerzyna

Już 14 stycznia w Kościerzynie odbędzie się wielka zbiórka do puszek na kolejny 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Głównym organizatorem w Kościerski Dom Kultury im. J. Wybickiego. Będzie to całodniowa okazja aby zebrać środki na pomoc i ochronę zdrowia dla noworodków.

Dowiedz się więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gminie Nowa Karczma

Styczeń 14

Dnia 14 stycznia 2018 r. na terenie Gminy Nowa Karczma odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zbierać do puszek będzie 30 wolontariuszy. W tym roku zbierane pieniądze przeznaczone zostaną dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków.

Dowiedz się więcej »
W trakcie realizacji

Szalone Bale Karnawałowe w Domu Wczasowym Helena we Wdzydzach

Styczeń 13 @ 20:00 - Styczeń 14 @ 04:00
Wdzydze
Dom Wczasowy Helena Wdzydze, bal karnawałowy

Zespół Domów Wczasowych we Wdzydzach zapraszają na bale karnawałowe, pełne dobrej zabawy, potraw kuchni polskiej i regionalnej jak również udanej muzyki od 20.00 do 04.00. Imprezy odbędą się w wyznaczonych terminach: 13 stycznia "Bal Polo and Dance", 20 stycznia "Bal Rock and Roll ciągle żywy", 27 stycznia "Gorączka sobotniej nocy", 3 luty "Bal Retro", 10 […]

Dowiedz się więcej »
10:30

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Lipuszu

Styczeń 14 @ 10:30
GOKSiR Lipusz

14 stycznia ulicami Lipusza będzie trwała zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrana suma zostanie przeznaczona na leczenie noworodków. Dla uczestników zaplanowano następujące atrakcje: 10.30 IV runda powiatowej ligi piłki siatkowej kobiet na Hali Sportowej w Lipuszu, 14.00 podglądanie morsa nad Jeziorem Skrzynki Duże, 17.00 GOKSiR Lipusz- jasełka przedszkolaków ZS Lipusz.

Dowiedz się więcej »
12:00

II Turniej Tenisa Stołowego

Styczeń 14 @ 12:00
Nowa Karczma- Gminna Hala Sportowa

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie zaprasza na II Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Gminy Nowa Karczma, który odbędzie się 14.01.2018 r. Rozgrywki odbędą się na Gminnej Hali Sportowej w Nowej Karczmie o godzinie 12.00.

Dowiedz się więcej »
17:00

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Wielu

Styczeń 14 @ 17:00
Wiele- Dom Kultury

Dom Kultury im. H. Derdowskiego w Wielu zaprasza do uczestnictwa w Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Program wydarzenia przewiduje: występy gitarzystów i pokazy tańca nowoczesnego, występ zespołu "Dominanta", pokaz baniek mydlanych, tańce integracyjne, malowanie twarzy, zdobienie paznokci, kiermasz orkiestrowy, stoisko z ciastem i ciepłymi napojami, licytacje oraz loteria fantowa.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events