Półwysep Lipa

Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Na terenie ośrodka znajduje się Restauracja Letnia, Sala bankietowa – jadalnia oraz Bar Zimowy. W lipcu i sierpniu na terenie półwyspu działa również dobrze zaopatrzony sklepik letni. Restauracja oferuje wyśmienitą kuchnię, miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

restauracja półwysep lipa, kaszuby, wdzydze, ośrodek wypoczynkowy

Serwowane są tu dania tradycyjne z regionalnych, świeżych składników: domowe zupy, soczyste mięsa, ręcznie lepione pierogi, smażone ryby z naszych jezior, ale także lekkie sałatki czy naleśniki w wersji słodkiej i słonej. W menu nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, dań jarskich i przekąsek. W ofercie dostępne są również ryby wędzone i w occie, tradycyjny pasztet czy smalec ze skwarkami, pikle, buraczki czy gruszki w occie. Na deser serwowane są ciasta z blachy również na ciepło.

restauracja półwysep lipa, kaszuby, ośrodek wczasowy

W restauracji istnieje możliwość płatności kartą.

W sezonie głównym restauracja jest czynna codziennie. W pozostałym okresie restauracja czynna w soboty i niedziele 10.00-20.00. Zapraszamy!

 

 

Kontakt:

Półwysep Lipa

Lipa 2, 83 – 442 Wdzydze Tucholskie

tel. 58 687 32 45, 605 44 66 55

e-mail: recepcja@knitter.pl

 

Category :

Date : 09 Cze 2016