Ośrodek Wypoczynkowy PÓŁWYSEP LIPA

Ośrodek Wypoczynkowy PÓŁWYSEP LIPA to piękne miejsce z klimatem na Kaszubach położone na wschodnim brzegu jeziora Wdzydze, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Półwysep to aż 8 hektarów malowniczo położonego terenu otoczonego wodą i częściowo zalesionego. Okoliczne piękne lasy sosnowe, obfite w runo leśne sprzyjają wędrówkom pieszym, spacerom nordic walking i rekreacyjnej jeździe na rowerze. Turyści znajdą tu liczne ścieżki rowerowe i malownicze szlaki piesze. Jezioro otaczające Półwysep zachęca do pływania, wędkowania i uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, windsurfing czy kajakarstwo. Będąc tu warto zobaczyć nie tak odległą Kalwarię Wielewską lub poznać tajemnice Kamiennych Kręgów w Odrach.

ośrodek półwysep Lipa, Kaszuby, noclegi, pokoje

W ofercie ośrodka znajdują się ogrzewane domki drewniane, holenderskie oraz pole campingowe. Na terenie Półwyspu Lipa znajduje się także restauracja, jadalnia, sauna fińska, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostami oraz infrastruktura sportowa. Gospodarze zapewniają bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna, windsurfing, paintball. Ośrodek PÓŁWYSEP LIPA to nie tylko rozbudowana baza noclegowa, ale i gastronomiczna. Wyśmienita kuchnia, miła atmosfera i profesjonalna obsługa to atuty tutejszego Baru Letniego i Zimowego oraz Sali Kominowej. Obiekty idealnie nadają się zarówno na imprezę o charakterze nieformalnym oraz biznesowym.

ośrodek półwysep Lipa, Kaszuby, noclegi

Dbając o komfort wypoczynku i bezpieczeństwo – teren kompleksu jest ogrodzony i monitorowany, a każdy Gość posiada kartę wjazdową.

 

Ośrodek Wypoczynkowy PÓŁWYSEP LIPA

ZAREZERWUJ NOCLEG

Wdzydze Tucholskie – Lipa 2

tel. 58 687 32 45/ 605 44 66 55

e-mail: recepcja@knitter.pl

Category : ,

Date : 27 Paź 2015