Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Struś”

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Struś”

Położona godzinę drogi samochodem od Gdańska malownicza miejscowość Garczyn na Kaszubach jest wspaniałym miejscem na wypoczynek. Panująca tu cisza i spokój, ustronne położenie oraz świeże powietrze to największe atuty okolicy. Okalające Garczyn lasy mieszane obfitują w jagody, żurawiny, borówki i grzyby.  Można tu spotkać przechadzające się stada żurawi, które swoim krzykiem obwieszczają nadchodzące zmiany pogody. Gospodarstwo znajduje się w sąsiedztwie najstarszej w Polsce Farmie Strusi Afrykańskich, która obecnie liczy ponad 300 strusi w różnym wieku. Można tu spróbować jajecznicy ze strusiego jaja lub zasmakować potraw ze strusiny. Na farmie mieszkają też inne zwierzątka, które z pewnością polubią najmłodsi goście.

W agroturystyce do dyspozycji Gości są 2 samodzielne domki letniskowe o powierzchni 80 m2. Każdy domek posiada: 3 sypialnie dwuosobowe, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, jadalnię, salonik z TV i zadaszony taras.

Atrakcje na miejscu:

Możliwość rozbicia namiotów, grill, ogniska, kąpiele w pobliskich jeziorach, wędkowanie, zbieranie runa leśnego, spacery po okolicy, bezpośredni kontakt z przyrodą i egzotycznymi zwierzętami, możliwość zorganizowania kuligu i pieczenie dzika.

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Struś”

Katarzyna i Marian Michnowscy

Garczyn 58

83-420 Liniewo

tel. 48 58 687 93 16/ 48 604 412 575/48 604 561 579

e-mail:  michnowscy.agro@wp.pl

 

Zarezerwuj nocleg:

Gospodarstwo Agroturystyczne Struś

Category : ,

Date : 17 Gru 2015