Dwór Bajbuza w Garczynie

Dwór Bajbuza w Garczynie to urokliwy dworek myśliwski usytuowany na pograniczu Kaszub i Kociewia. Urozmaicona rzeźba tutejszych terenów oraz czyste i zdrowe powietrze zachęcają do uprawiania turystyki aktywnej i korzystania z lokalnych szlaków rowerowych, wodnych i kajakowych.

Dwór Bajbuza w Garczynie, Garczyn, noclegi

Obiekt dysponuje pięcioma pokojami, w tym jednym eleganckim apartamentem z kominkiem. W każdym z pokoi znajduje się osobna łazienka oraz telewizor i radio. Łączna powierzchnia dworku to 500 m2 co pozwala na zaaranżowanie jego wnętrza np. na imprezę weselną. Gospodarze organizują przyjęcia, imprezy plenerowe, szkolenia, szkoły przetrwania, szkoła jazdy konnej, paintball, plac zabaw dla dzieci, quady. W dworku znajduje się salon ze starodawnym kominkiem, stylowym barkiem, kącikiem bilardowym, a na zewnątrz basen odkryty.

Dwór Bajbuza, Garczyn, kaszuby, noclegi

Wewnątrz posiadłości, która jest otoczona lasem i w całości ogrodzona, znajduje się staw rybny, nad którego brzegiem stoi altana z oryginalnym grillem i ogniskiem.

W odległości ok. 2 km od dworu, znajduje się jezioro, znad którego prowadzi piękna trasa rowerowa przebiegająca obok największej w Polsce Farmy Strusi Afrykańskich.

 

Dwór Bajbuza w Garczynie

ZAREZERWUJ NOCLEG

83-420 Liniewo, Garczyn 61

tel. +48 600 332 301, +48 502 573 603

e-mail:  dworbajbuza@wp.pl

 

Category : ,

Date : 27 Paź 2015