Dom Gościnny „Guzkówka”

Dom Gościnny ,,Guzkówka” to pensjonat agroturystyczny położony w sercu Kaszub, wśród lasów i jezior, we wsi Sycowa Huta. Kameralny dom, w którym właściciel oferuje wynajem pokoi wraz z salonem kominkowym, jadalnią, tarasem, parkingiem i całym terenem wokół domu, przez cały rok.

dom gościnny guzkówka, kaszuby

,,Guzkówka” jest otwarta w Boże Narodzenie i Wielkanoc, a także w czasie ferii zimowych i przez całe lato i jesień. Można tu wyprawić przyjęcie komunijne i poprawiny. Każda pora roku dostarcza tu wielu możliwości spędzania czasu – bardziej lub mniej aktywnie. Do dyspozycji Gości są wygodne pokoje, dobre jedzenie i wypoczynek w świerkowym, ekologicznym domu. Okolica i warunki terenowe dają tu mnóstwo możliwości spędzania czasu. Wędkowanie, nordic walking, kajaki to niektóre z atrakcji, a gospodarz z przyjemnością doradzi, co ciekawego można zobaczyć w okolicy np. najstarszy na ziemiach polskich Skansen we Wdzydzach czy Skansen  w Szymbarku.

dom gościnny guzkówka, kaszuby pokoje

Dom gościnny „Guzkówka” posiada 4 pokoje o przytulnej aranżacji  posiadające 3 miejsca noclegowe z dwoma łóżkami, a na życzenie Gości jest możliwość dostawki dla dzieci.

 

Dom Gościnny ,,Guzkówka”

ZAREZERWUJ NOCLEG

83-406 Wąglikowice, Sycowa Huta 29

tel.+48 601 406 176, +48 605 619 077

e-mail: guzkowka@guzkowka.pl

Category : ,

Date : 17 Gru 2015