„Czółenko” wypożyczalnia sprzętu wodnego w Starej Kiszewie

Firma ,,Czôłenkò” powstała w kwietniu 2012. Siedziba znajduje się w miejscowości Stara Kiszewa (ul. Kościerska 15), przez którą przepływa rzeka Wierzyca, naturalna granica oddzielająca Kaszuby i Kociewie. Nazwa firmy wywodzi się z języka kaszubskiego, w którym „Czôłenkò” oznacza łódkę, kajak.

Głównie zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu do uprawiania turystyki kajakowej oraz pomocą w organizacji spływów po rzekach województwa pomorskiego. Serdecznie zapraszamy do Starej Kiszewy, przez którą przepływa rzeka Wierzyca: energiczna, kręta, z bajecznym krajobrazem wzdłuż swojej linii brzegowej.

czółenko, wyporzyczalnia sprzętu wodnego, kaszuby, kajaki, spływy

Oferta firmy  została poszerzona o inne atrakcje umożliwiające spędzanie czasu wolnego w sposób aktywny. Powstały pole przygotowane pod Paintball, gdzie wraz z grupą znajomych można mile spędzić czas. Na polu paintballowym organizować można imprezy okolicznościowe ( urodziny, wieczory kawalerskie, spotkania firmowe) w wojskowym klimacie.  Firma ,,Czôłenkò” oferuje wypożyczenie rowerów, aby móc przemierzyć przepiękne ścieżki rowerowe w okolicy. Dodatkowo można sprawdzić swą celność, mierząc z łuku do tarczy.

Czôłenkò do spływu posiada kajaki polietylenowe marki Perception Vista, typowo turystyczne, sprawdzające się na każdego typu rzekach. Każda przygoda na wodzie i lądzie jest bezpieczna, ponieważ wszyscy z uczestników otrzymują specjalne kamizelki asekuracyjne oraz istnieje możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia. Firma współpracuje z wykwalifikowanymi Instruktorami Turystyki Kajakowej i specjalistami z danej dziedziny.

czółenko, wyporzyczalnia sprzętu wodnego, kaszuby, kajaki, spływy

Czôłenkò kierując się zasadą „KLIENT NASZ PAN” przygotuje wszystko tak jak Państwo sobie tego życzycie. Wyjeżdżają na miejsce startu spływu nawet z jednym kajakiem. Oferta przeznaczona jest dla każdego: od pojedynczych osób szukających przygód do dużych zorganizowanych grup: firmowych, studenckich, towarzyskich, rodzinnych.

Kontakt:

Czôłenkò Michał Brandt

tel. 518-660-398, 727-904-120

e-mail: czolenko-kajaki@wp.pl

ul. Kościerska 15

83-430 Stara Kiszewa

www.czolenko-kajaki.pl

Category : ,

Date : 04 Wrz 2015