Kościerzyna za pół ceny – zaproszenie do udziału

weekend za pół ceny

Kościerzyna za pół ceny – zaproszenie do udziału

Miasto Kościerzyna wzorem lat ubiegłych przygotowuje się do kolejnej edycji akcji „Miasto za pół ceny”. W roku bieżący akcje odbywać się będą w dniach 10-11.03.2018 r. oraz 6-7.10.2018 r.

Tegoroczna wiosenna edycja akcji ,,Miasto za pół ceny” pokrywa się z przedsięwzięciem organizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 9-11 marca br. przeprowadzi imprezę pn. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji podmiotów nie tylko z branży turystycznej.

Zgłoszenie uczestnictwa w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” należy dokonać do dnia 13 lutego br. za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Zgłoszenie (ze strony Polska zobacz więcej) wraz z propozycją oferty można przesłać na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl, co będzie stanowiło również zgłoszenie do kościerskiej części akcji „Miasto za pół ceny” -Dodatkowych informacji i pomocy w wypełnieniu formularza udziela pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02.

 

Zachęcamy do udziału!!!

 

źródło: http://miastokoscierzyna.pl/portal